Witamy na stronie firmy Safety Camera Systems Sp. z o. o.

header general

REDFLEXredalert

REDFLEXredalert_icon
MATERIAŁY REKLAMOWE
icon download pdf

Opis

REDFLEXredalertREDFLEXredalert to innowacyjna metoda rozpoznawania tablic rejestracyjnych (ANPR), pozwalająca na podejmowanie bardziej świadomych decyzji, opartych na danych statystycznych, na informacjach pochodzących z systemów poboru opłat lub nadzoru nad ruchem drogowym.

REDFLEXredalert umieszcza się w miejscu ustawienia kamery, gdzie przeprowadza się bieżące porównanie danych odczytanych przez system ANPR z listą pojazdów poszukiwanych. System umożliwia również wykonanie analiz ruchu i pojazdów, wykrywanie wykroczeń na pasach dla autobusów, w miejscach poboru opłat oraz detekcję metodą mobilną.

REDFLEXredalert oferuje przyjazny użytkownikowi interfejs zarządzania, dostarczając precyzyjnych danych. Może on być w łatwy sposób zintegrowany z rozwiązaniami istniejącymi wcześniej. Dobrym tego przykładem są kamery Redflex, w których są zainstalowane programy REDFLEXredalert.

Tak jest również w systemie REDFLEXred-speed, który monitoruje skrzyżowanie w Tarczynie. Dzięki tej funkcji w połączeniu z funkcją całodobowego video-monitoringu, który jest nagrywany na lokalny serwer Straży Miejskiej, Policja uzyskała dodatkowe narzędzie, służące nie tylko poprawie bezpieczeństwa ruchu drogowego, lecz także poprawie bezpieczeństwa w ogólności.

PARTENERI

logo-redflexlogo-laser-technologydatacollect-logologo-digital-allylogo-ndirslogo-redtronic

SOCIAL MEDIA

youtube-logo