Witamy na stronie firmy Safety Camera Systems Sp. z o. o.

header general

DVM-250

DVM_250_icon
MATERIAŁY REKLAMOWE
icon download pdf

Opis

DVM-250 to profesjonalny cyfrowy system wideo-rejestracji, zintegrowany z lusterkiem wstecznym.Zastosowano w nim technologię najnowszej generacji, dzięki której całe urządzenie umieszczone zostało w samochodowym lusterku wstecznym. Zamontowane w pojeździe fabryczne lusterko wystarczy zastąpić systemem Digital Ally DVM. Unikalna konstrukcja umożliwia łatwą instalację w każdym modelu samochodu i zapobiega zajmowaniu dodatkowej przestrzeni i kolidowaniu z innymi elementami wyposażenia.

DVM-250 jest pierwszym urządzeniem z serii profesjonalnych rejestratorów przeznaczonych zarówno dla służb mundurowych, jak również do powszechnego użytku. Funkcję zapisu aktywuje się dotykając przycisk na lusterku lub naciskając ukryty opcjonalny przycisk nożny.

Zależnie od ustawień użytkownika funkcja może się również załączać automatycznie przy użyciu czujników G-Force, reagujących na nagłą zmianę przyspieszenia pojazdu (w momencie wypadku, raptownego zatrzymania lub innego gwałtownego manewru).

DVM-250 wykonuje zapis ciągły. Aby zarejestrowana została także przyczyna zdarzenia, urządzenie zapamiętuje materiał wideo i dźwięk z 30 sekundowego okresu czasu przed aktywacją funkcji zapisu.

Kamery wewnątrz pojazdu nieustannie rejestrują obraz przed pojazdem, jak również materiał wideo i dźwięk wewnątrz kabiny samochodu. W odróżnieniu od podobnych urządzeń powszechnego użytku DVM-250 oferuje dodatkowo wejścia do podłączania zewnętrznych czujników i elementów aktywujących, lepszy obraz wideo, dokładną synchronizację czasową zapisywanych danych oraz inne profesjonalne ulepszenia.

Samochodowy system wideorejestracji DVM-250 doskonale nadaje się do wykorzystania we flotach pojazdów eksploatowanych przez firmy z różnych branż, np. w przedsiębiorstwach taksówkowych, autobusowych i autokarowych, telekomunikacyjnych, kurierskich i dystrybucyjnych, w instytucjach rządowych, samochodach nauki jazdy, służb ochrony, jak również do ochrony przed roszczeniami wysuwanymi przez pracowników o wypłatę odszkodowań oraz z tytułu ponoszenia odpowiedzialności albo w celu prywatnego dokumentowania zdarzeń.

PARTENERI

logo-redflexlogo-laser-technologydatacollect-logologo-digital-allylogo-ndirslogo-redtronic

SOCIAL MEDIA

youtube-logo