Witamy na stronie firmy Safety Camera Systems Sp. z o. o.

header general

REDFLEXwim

REDFLEXwim_icon
MATERIAŁY REKLAMOWE
icon download pdf

Opis

REDFLEXwimREDFLEXwim jest wiodącym na świecie systemem pozwalającym na dokładne określenie kategorii pojazdu przy wykorzystaniu pomiaru jego wagi wraz z opcjonalną możliwością wykrywania pojazdów przekraczających dopuszczalną prędkość i przejazd na czerwonym świetle.

Standardowy zestaw REDFLEXwim umożliwia kontrolę pojazdów na czterech pasach ruchu przy wykorzystaniu czujników piezoelektrycznych I klasy, zamontowanych na każdym pasie ruchu. Rozbudowa systemu o dodatkowy moduł monitorujący pozwala na kontrolowanie łącznie ośmiu pasów ruchu.

Dostępna jest także dokładniejsza odmiana systemu obsługująca trzy pasy z możliwością rozszerzenia jej do sześciu pasów ruchu.

Zwiększoną precyzję pomiaru osiągnięto dzięki zastosowaniu na jednym pasie ruchu większej ilości czujników, tzn. trzech sensorów zamiast dwóch, co minimalizuje wpływ jakości drogi na wynik pomiaru.

Władzom publicznym i instytucjom odpowiedzialnym za transport i komunikację system REDFLEXwim dostarcza informacji ułatwiających ekonomiczne i efektywne zarządzanie siecią drogową.

PARTENERI

logo-redflexlogo-laser-technologydatacollect-logologo-digital-allylogo-ndirslogo-redtronic

SOCIAL MEDIA

youtube-logo