Witamy na stronie firmy Safety Camera Systems Sp. z o. o.

header general

REDFLEXIIps

REDFLEXIIps_icon
MATERIAŁY REKLAMOWE
icon download pdf

Opis

REDFLEXIIpsREDFLEXIIPS jest to najnowszej generacji centralny systemem wystawiania mandatów i obsługi procedury mandatowej.

Jest to aplikacja typu ""wszystko w jednym"" ze zintegrowanym przepływem procesów i klarownymi opcjami użytkownika.

Interfejs z dostępem do sieci pozwala na nawigację między różnymi opcjami, takimi jak etapy zarządzania wykroczeniami, umożliwiając efektywne wykonanie wszystkich operacji.

Zastosowanie innowacyjnych technologii pozwala na usprawnienie zarządzania pracą kamer w automatycznym procesie wykrywania wykroczeń i egzekucji, przy wykorzystaniu dowodów foto-video.

Korespondencja związana z wystawionym mandatem jest skanowana i automatycznie przyporządkowywana do zapisów systemowych, dotyczących danego wykroczenia.

REDFLEX IIPS to trzypoziomowa rozbudowywalna architektura, zaspokajająca zróżnicowane wymogi i doskonale radząca sobie z dużą ilością zdarzeń.

Centrum mandatowe działa bez konieczności tradycyjnego zapisu danych na papierze, a wszystkie operacje dostępne są po naciśnięciu jednego klawisza.

W celu zapewnienia obsługi, zmieniających się procedur i minimalizacji kosztów, firma Redflex dostarcza rozszerzenia systemu w okresie jego użytkowania.

PARTENERI

logo-redflexlogo-laser-technologydatacollect-logologo-digital-allylogo-ndirslogo-redtronic

SOCIAL MEDIA

youtube-logo