Witamy na stronie firmy Safety Camera Systems Sp. z o. o.

header general

REDFLEXpoint-to-point

REDFLEXpoint-to-point_icon
MATERIAŁY REKLAMOWE
icon download pdf

Opis

Zatwierdzenie Typu GUM nr PLT0720

REDFLEXpoint-to-pointSystem pomiaru prędkości na odcinku drogi REDFLEXpoint-to-point dostarcza danych statystycznych i rejestruje pojazdy przekraczające prędkość na zadanym odcinku między dwoma punktami.


System porównuje czas przejazdu między określonymi punktami z czasem, jaki jest potrzebny do pokonania tego dystansu z przepisową prędkością. Dane pojazdu (w tym wykonane zdjęcie i czas) rejestrowane są na każdym z punktów, a następnie zestawiane na serwerze centralnym. W ten sposób obliczana jest średnia prędkość pojazdu


Rejestrowane są pojazdy popełniające wykroczenia zarówno w danym punkcie jak i na odcinku między punktami. Technologia rozpoznawania znaków OCR pozwala na automatyczne odczytanie danych. Centralny serwer wykorzystuje do przechowywania informacji sumarycznych relacyjną bazę danych, a w wyniku jej analizy otrzymać można dane statystyczne.

System REDFLEXp2p wykonuje cyfrowe zdjęcia każdego pojazdu mijającego pierwszy punkt odcinka kontrolnego. Detekcja pojazdu odbywa się przy wykorzystaniu pętli indukcyjnych lub innych technologii niepowodujących zakłóceń (czujniki piezo, laser). System opiera się na technologii wysokiej powtarzalności i umożliwia otrzymanie ostrych obrazów samochodów poruszających się z dużą prędkością.

W wypadku, gdy światło naturalne jest niewystarczające do prawidłowego oświetlenia pojazdu i tablicy rejestracyjnej, uruchamia się niepowodująca zakłóceń lampa błyskowa pracująca w podczerwieni.

Funkcjonalność

 Zalety systemu REDFLEXpoint-to-point:
 • Połączenie funkcji rejestracji przejazdu na czerwonym świetle z detekcją prędkości, dla zapewnienia kompleksowego monitoringu skrzyżowania.
 • Instalacja pomiędzy pasami drogi lub na poboczu w mieście i poza miastem, całodobowy monitoring.
 • W pełni zautomatyzowana detekcja prędkości - główna oraz weryfikacyjna, oparte na różnych technologiach, dając niepodważalny dowód wykroczenia. Dodatkowy system pomiarowy dostępny w opcji SmartScene Redline™.
 • Prosta obsługa przy przenoszeniu urządzenia pomiędzy słupami.
 • Monitorowanie do 6 pasów ruchu jednocześnie (widoczna twarz kierowcy oraz czytelne numery tablic rejestracyjnych).
 • Inteligentne oprogramowanie, wykrywające fazy ruchu, umożliwia monitorowanie wielu stadiów ruchu, również pasów do skrętu i z zakazem skrętu.
 • Monitoruje pasy “prosto”, “w lewo”, “w prawo” oraz “zakaz skrętu” i “skręt w prawo na czerwony świetle”, z możliwością ustalenia harmonogramu monitoringu.
 • Zdalny dostęp dla nastawień, utrzymania, transferu danych i statystyk.
 • Dostęp do wszystkich metod szerokopasmowej komunikacji, w tym kabel, DSL, ISDN, szerokopasmowa łączność bezprzewodowa (EVDO), point-to-point, sieć światłowodowa.
 • Bogaty wybór systemów detekcji ruchu, w tym pętla indukcyjna, piezo, laser, podczerwień oraz fotokomórka.
 • Ultraszybki flesz, nie oślepiający kierowcy, zapewniający wysokiej jakości, kolorowe zdjęcia. Możliwość użycia oświetlenia w podczerwieni.
 • Oprogramowanie SmartCam, wiodące pod względem funkcjonalności, stabilności i elastyczności. Zapewnia duży wybór nastawów kamery (przód, tył, fotografie typu „multifront”).
 • Obsługiwany przez system SmartScene zapis video przed i po zdarzeniu zapewnia pełną informację o przebiegu wypadku. Opatentowana kombinacja wysokiej rozdzielczości zdjęć i zapisu filmowego jest dowodem nie do obalenia.
  Monitoring „na żywo” System SmartScene Live!, korzystając z wysokowydajnych algorytmów kompresji kieruje strumień video do przeglądarek, dając możliwość calodobowego monitoringu drogi oraz nagrywania.
  Dynamiczne zagęszczenie pikseli w miejscach, które są istotne dla dowodu zdjęciowego, dzięki użyciu wielu kamer oraz różnych pól widzenia.
 • Automonitoring systemu, wykrywający uszkodzenia i problemy, zapewnia łatwe utrzymanie urządzenia i szybką reakcję w przypadku awarii.
 • Duża ilość opcji stałej kamery umożliwia rejestrację w różnych nastawach, w tym 6 mln, 10 mln, 11 mln lub 12 mln pikseli, w pełni automatyczna przysłona i światłomierz.
  Dostępne online statystyki ruchu.

Bezpieczeństwo

 • Zdjęcia i zapis video pokazują fazę świateł oraz położenie pojazdu, który popełnia wykroczenie, a także jego położenie po i przed wykroczeniem.
 • Wszystkie systemy są zabezpieczone przed niepowołanym logowaniem za pomocą loginu/hasła, a obudowa jest zamykana na zamek. Dane są podpisane cyfrowo, a zdalne połączenie szyfrowane.
 • Wirtualna sieć prywatna (VPN) oparta na rozwiązaniach Cisco, zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przesyłanych danych.
 • Zabezpieczone przechowywanie danych na miejscu oraz ciągłość pracy nawet podczas transferu danych.
 • Dedykowane oprogramowanie firmy Redflex zapewnia właściwą obróbkę zebranych dowodów, a także monitoruje postępowanie sądowe. Łączność następuje poprzez bezprzewodową lub przewodową sieć internetową.

PARTENERI

logo-redflexlogo-laser-technologydatacollect-logologo-digital-allylogo-ndirslogo-redtronic

SOCIAL MEDIA

youtube-logo