Witamy na stronie firmy Safety Camera Systems Sp. z o. o.

header general

Autoryzowany serwis

Autoryzowany_serwis_icon

Opis

Firma Safety Camera Systems Sp. z o.o. jest wyłącznym  przedstawicielem handlowym firmy Laser Technology Inc. w Polsce jak również jedynym autoryzowanym serwisem przyrządów laserowych jej produkcji na rynku polskim. Firma dysponuje personelem przeszkolonym przez producenta w zakresie serwisu i kalibracji laserowych przyrządów pomiarowych.

Każde przekazane nam urządzenie przechodzi testy diagnostyczne zalecane przez producenta często nawet wykraczające poza wymogi polskiego prawa, co umożliwia wyeliminowanie nawet najmniejszych usterek. Dzięki temu, po wykonaniu czynności kalibracyjnych a następnie legalizacji ponownej, zapewniamy, iż lasery w następnym roku eksploatacji pracują bez zarzutu. Fakt wykonania kalibracji dokumentowany jest odpowiednim certyfikatem.

Firma Safety Camera Systems Sp. z o.o. jako jedyna w Polsce i nieliczna w Europie dysponuje oryginalnymi przyrządami laboratoryjnymi produkcji Laser Technology Inc. służącymi do diagnostyki i kalibracji urządzeń laserowych. Są to:                                  


      1. LSMS – Laser Speed Measurement Simulator – symulator pomiarów prędkości urządzenia laserowego. Służy do szybkiej weryfikacji poprawności pracy lasera w pełnym zakresie prędkości pomiarowych

          

      2. SAF – Scope Alignment Fixture – zestaw do strojenia zbieżności wiązki laserowej. Właściwie skalibrowany laser utrzymuje wszystkie deklarowane parametry pracy w tym odległość do mierzonego obiektu. Dzięki kalibracji minimalizuje się ilość występowania pomiarów nieprawidłowych (z kodem błędu E) 

               

      3. Power Meter – miernik mocy pozwalający na sprawdzenie poziomu mocy nadajnika lasera co ma bezpośredni wpływ na maksymalną odległość do mierzonego obiektu i komfort wykonywania pomiarów. Pracownicy firmy Safety Camera Systems Sp. z o.o. przechodzą regularne szkolenia organizowane przez producenta, jak również jako jedyni posiadają pełne możliwości i zaplecze serwisowe pozwalające poprawnie skalibrować sprzęt oraz naprawić lub wymienić wadliwe podzespoły w przyrządach laserowych produkcji Laser Technology Inc. 


Firma posiada magazyn części zamiennych w asortymencie pozwalającym szybko usuwać najczęściej występujące uszkodzenia zarówno mechaniczne jak i elektryczne.

Przed wykonaniem naprawy pogwarancyjnej lub nie objętej gwarancją (uszkodzenia mechaniczne) firma wykonuje bezpłatną kalkulację ceny naprawy i przekazuje klientowi do akceptacji.

Brak profesjonalnej, corocznej opieki serwisowej gwarantowanej w Polsce jedynie przez firmę Safety Camera Systems Sp. z o.o., może prowadzić do pogarszającego się komfortu pracy z urządzeniem, wielu nieskutecznych prób wykonania pomiaru jak również szybszego zużywania się podzespołów w przyrządach laserowych których koszt naprawy może znacząco przewyższyć krótkoterminowe oszczędności.

Podsumowując firma Safety Camera Systems Sp. z o.o. jako jedyna gwarantuje najbardziej profesjonalną usługę serwisową oraz kalibracji i legalizacji przyrządów laserowych Laser Technology Inc. na rynku polskim.

PARTENERI

logo-redflexlogo-laser-technologydatacollect-logologo-digital-allylogo-ndirslogo-redtronic

SOCIAL MEDIA

youtube-logo