Witamy na stronie firmy Safety Camera Systems Sp. z o. o.

header general

REDFLEXdcms

REDFLEXdcms_icon
MATERIAŁY REKLAMOWE
icon download pdf

Opis

REDFLEXdcmsCyfrowy system zarządzania kamerami (DCMS) służy do zdalnego monitorowania sieci kamer przeznaczonych do kontroli ruchu drogowego.

System w czasie rzeczywistym kontroluje warunki pracy kamer i przekazuje komunikaty ostrzegawcze. Pozwala również na przegląd statystyk ruchu i transmisję dzienników zdarzeń.

Instalowany jest zazwyczaj w odpowiednio zabezpieczonych pomieszczeniach w budynkach administracji lokalnej.

Istotną jego zaletą jest możliwość włączenia do sieci monitoringu nieograniczonej ilości systemów kamer umożliwiając w ten sposób nadzorowanie kilkuset kamer służących do kontroli ruchu pojazdów.

Dostęp do systemu REDFLEXdcms realizowany jest przez sieciową przeglądarkę DCMS. Użytkownik ma możliwość konfiguracji wszystkich najważniejszych funkcji: zdalnego monitorowania kamer oraz pobierania i magazynowania danych.

Ponadto może, w zależności od posiadanych uprawnień, zarządzać połączeniami kamer. Typową sytuacją jest umieszczenie terminala systemu w głównym centrum kontroli, zarządzającym danymi o wykroczeniach.

Ze względu na charakter monitoringu DCMS kamery są kontrolowane średnio co dwie minuty, w związku z czym używane aplikacje komunikacyjne wymagają stałego dostępu sieciowego, np. ADSL, połączenia światłowodowego lub VPN.

PARTENERI

logo-redflexlogo-laser-technologydatacollect-logologo-digital-allylogo-ndirslogo-redtronic

SOCIAL MEDIA

youtube-logo