Witamy na stronie firmy Safety Camera Systems Sp. z o. o.

header general

REDFLEXradarcam

REDFLEXradarcam_icon
MATERIAŁY REKLAMOWE
icon download pdf

Opis

Zatwierdzenie Typu GUM nr PLT0720

REDFLEXradarcam to jeden z najnowocześniejszych mobilnych fotoradarów, dostępnych na rynku. Fotoradar może być montowany na statywie i w pojeździe. Możliwość różnorodnego zastosowania sprawia, że REDFLEXradarcam jest idealnym rozwiązaniem do użytkowania w wielu różnych sytuacjach i lokalizacjach.Redflex stosuje cyfrowe kamery o dużej rozdzielczości z niezależnymi zestawami lamp błyskowych (światło białe lub w podczerwieni), duże interfejsy z ekranami dotykowymi, umożliwiającymi otrzymywanie wyników w czasie rzeczywistym, synchronizację przy użyciu zegarów atomowych, system radarów z ukośną wiązką, stosowany w mobilnej kontroli prędkości oraz odbiornik GPS do śledzenia pozycji przyrządu.

Zestawy mobilne mogą być używane w wielu różnych typach samochodów. W ich skład wchodzą uchwyty do montażu na zderzaku, wsporniki do umieszczenia urządzeń zgodnie z kierunkiem jazdy i w kierunku przeciwnym, systemy zasilania z instalacji samochodowej oraz różne uchwyty paneli kontrolnych (CCU), umożliwiające operatorowi pracę w różnych miejscach w pojeździe (przedni fotel pasażera, fotel kierowcy, siedzenie tylne lub z tyłu furgonetki).

Funkcjonalność

 Zalety systemu REDFLEXradarcam:
 • Najnowszej generacji radar planarowy, umożliwiający wskazanie konkretnego pojazdu, popełniającego wykroczenie.
 • Zintegrowany interfejs prowadzący użytkownika przez poszczególne kroki ustawień i pracy przyrządu. 
 • Testy technologiczne wykluczające powstawanie błędów ustawień.
 • Wysokiej jakości zdjęcia (6 - 12 Mpx,) umożliwiające skuteczne ściganie sprawców wykroczeń.
 • REDFLEXradarcam w sposób niezawodny i w każdych warunkach drogowych wykrywa oraz rejestruje przekroczenia prędkości przez pojazdy znajdujące się w niewielkich odległościach od siebie.
 • Zarówno obrazy jak i odpowiadające im dane zapisywane są w postaci cyfrowej.
 • Ze względów bezpieczeństwa, dowody takie są automatycznie szyfrowane w kopercie cyfrowej w miejscu ich pozyskania.
 • Zabezpieczony materiał dowodowy przechowywany jest w panelach kontrolnych REDFLEXradarcam i może zostać w każdym momencie przesłany różnymi metodami do centrum mandatowego (np. przy użyciu bezprzewodowego internetu).
 • Każdy obraz dowodowy wraz powiązanymi danymi (np. czasem, miejscem, datą) wyświetlany jest na ekranie dotykowym tak, jak został pozyskany.
 • Do przyrządu REDFLEXradarcam można dołączyć odbiornik GPS, który określi pozycję wybraną przez operatora. Dokładne ustalenie pozycji przy użyciu systemu GPS minimalizuje ryzyko popełnienia błędu przez operatora i zapewnia prawidłowe dopasowanie progów dopuszczalnych prędkości dla danego miejsca. Odbiornik GPS może również kontrolować czas systemowy.

Bezpieczeństwo

 • Wszystkie systemy są zabezpieczone przed niepowołanym logowaniem za pomocą loginu/hasła, a obudowa jest zamykana na zamek. Dane są podpisane cyfrowo, a zdalne połączenie szyfrowane.
 • Wirtualna sieć prywatna (VPN) oparta na rozwiązaniach Cisco, zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przesyłanych danych.
 • Zabezpieczone przechowywanie danych na miejscu oraz ciągłość pracy nawet podczas transferu danych.
 • Dedykowane oprogramowanie firmy Redflex zapewnia właściwą obróbkę zebranych dowodów, a także monitoruje postępowanie sądowe. Łączność następuje poprzez bezprzewodową lub przewodową sieć internetową.

PARTENERI

logo-redflexlogo-laser-technologydatacollect-logologo-digital-allylogo-ndirslogo-redtronic

SOCIAL MEDIA

youtube-logo