Witamy na stronie firmy Safety Camera Systems Sp. z o. o.

header general

Warunki i Zastrzeżenia

Serwis internetowy zawiera informacje o produktach oraz usługach firmy Safety Camera Systems sp. z o.o., z których nie wszystkie są dostępne w każdym kraju.

Safety Camera Systems sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby umieszczone w serwisie internetowym informacje były ścisłe i uzupełniane na bieżąco.

Pomimo tego nie możemy zagwarantować, że informacje umieszczone w niniejszym serwisie są kompletne i prawidłowe. Prosimy pamiętać, że informacje podane tutaj mogą być już nieaktualne. Safety Camera Systems Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za następstwa korzystania z serwisu internetowego oraz jego zawartości.

Prawa autorskie do materiałów zawartych w niniejszym serwisie przysługują Safety Camera Systems sp. z o.o.

Jakiekolwiek drukowanie, kopiowanie mogą odbywać się wyłącznie w celach niekomercyjnych oraz dla użytku własnego.

Żadna informacja zamieszczona w niniejszym serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Safety Camera Systems sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za wszystkie informacje zamieszczone w serwisie bez jej zgody lub przez nią nieopracowywane.

Dostęp oraz korzystanie z tej Witryny podlega następującym warunkom i zastrzeżeniom oraz wszystkim odpowiednim przepisom. Łącząc się z Witryną i przeglądając ją, akceptuje się bez zastrzeżeń i ograniczeń wszystkie Warunki i Zastrzeżenia oraz przyjmuje się do wiadomości, że wszystkie inne uzgodnienia pomiędzy użytkownikiem a Safety Camera Systems sp. z o.o. nie mają mocy ani skutków prawnych.

PARTENERI

logo-redflexlogo-laser-technologydatacollect-logologo-digital-allylogo-ndirslogo-redtronic

SOCIAL MEDIA

youtube-logo